Rewitalizacja Bychawy

Aktualności

Zostań uczestnikiem Lokalnego Programu Rewitalizacji

12 styczeń 2017, ADMIN

Zapraszamy Państwa do zgłaszania przedsięwzięć rewitalizacyjnych tj. fiszek projektów, które chcielibyście Państwo zrealizować na obszarze rewitalizacji. Zgłoszone przedsięwzięcie powinno być zlokalizowane na obszarze rewitalizacji i rozwiązywać zdiagnozowane na nim problemy społeczne oraz przestrzenno-funkcjonalne lub gospodarcze lub techniczne lub środowiskowe.


Zgłaszane mogą być zarówno przedsięwzięcia inwestycyjne, gospodarcze jak również projekty społeczne tzw. miękkie. Zgłoszone przedsięwzięcia będą miały szansę zostać wpisane do Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Bychawa na lata 2017-2023 na listę planowanych podstawowych przedsięwzięć lub ujęte w ramach charakterystyki pozostałych dopuszczalnych przedsięwzięć rewitalizacyjnych. Ujęcie poszczególnych przedsięwzięć w LPR będzie podstawą do aplikowania o środki na dofinansowanie zaplanowanych w nim inwestycji, przedsięwzięć między innymi w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.


Przedsięwzięcia należy zgłaszać wypełniając Fiszkę Projektową. Kartę należy przesłać do 15.01.2017 r. za pośrednictwem poczty e-mail na adres a.malecka@bychawa.pl lub dostarczyć osobiście Urzędu Miejskiego w Bychawie.

Dokumenty do pobrania

Dodaj komentarz

Szukaj

Najnowsze wpisy

Kategorie